1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gençlere Kış Kampı Müjdesi

Gençlere Kış Kampı Müjdesi

Gençlere Kış Kampı Müjdesi
A+A-

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın gençliğe yönelik jestleri tüm hızıyla sürüyor. "Seyyah Uluçınarın İzinde" "Gençlik Treni" "Gençlik ve Doğa Kampları" derken, Geçtiğimiz haftalarda "Yüz Güler Yüz"

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın gençliğe yönelik jestleri tüm hızıyla sürüyor. "Seyyah Uluçınarın İzinde" "Gençlik Treni" "Gençlik ve Doğa Kampları" derken, Geçtiğimiz haftalarda "Yüz Güler Yüz" Projesi gerçekleşmiş ve 50 erkek, 50'de bayan öğrenci önce Ankara'ya sonra da Hızlı Trenle Konya'ya gönderildi. Şimdi de Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın talimatları doğrultusunda Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 16 Şubat 07 Mart 2013 tarihleri arasında bayan ve erkek öğrencileri ayrı dönemlerde Antalya'da düzenlenecek olan "Kış Gençlik Kampı"'na gönderecek.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, Kış Gençlik Kamplarına 17-24 yaş aralığındaki gençlerin baş vurabileceğini söyledi. Çintimar, "Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenecek olan Kış Gençlik Kampları 16 Şubat 07 Mart 2013 tarihleri arasında erkekler ve bayanlar olarak ayı ayrı dönemlerde gerçekleşecek. Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal kültürel ve sportif etkinliklerde değerlendirmeleri sağlanacak. Gençlerimiz Antalya'da beş gün boyunca 5 yıldızlı otellerde ağırlanacak. 17-24 yaş aralığında ki gençlerimiz bu kamplardan ücretsiz olarak faydalanabilecek. İlimiz bu projede toplanma merkezi olarak belirlenmiştir. Dört dönem halinde gerçekleştirilecek olan kamplara öğrencilerin seyahatleri uçakla gerçekleşecek" dedi.
(ERZ-AT-Y)

12.02.2013 11:33:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT