1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "gençlerden Ecdada Mektup" Yarışmasına, İlgi İstendi

"gençlerden Ecdada Mektup" Yarışmasına, İlgi İstendi

gençlerden Ecdada Mektup Yarışmasına, İlgi İstendi
A+A-

"Gençlerden Ecdada Mektup" konulu yarışmaya, ilgi gösterilmesi istendi. Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "18 Mart 2013 Çanakkale

"Gençlerden Ecdada Mektup" konulu yarışmaya, ilgi gösterilmesi istendi.
Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "18 Mart 2013 Çanakkale Zaferi'nin 98. yıldönümü kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle, gençlerimizin milli ve manevi duygularını canlı tutarak; tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek millet inancı ve idealini kazanmaları amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda, bakanlığımız tarafından 'Gençlerden Ecdada Mektup' konulu yarışma düzenlenecektir. Yarışma kapsamı, 'Çanakkale Zaferi' olacaktır. Söz konusu yarışmaya 14-29 yaşları arasında gençlerimiz, 18 Şubat-8 Mart 2013 tarihleri arasında elektronik başvuru formunu doldurarak başvuracaklardır. Başvuru formuna ve yarışma afişine form.gsb.gov.tr/GenclerdenEcdadaMektup adresinden ulaşılacaktır" ifadeleri kaydedildi.
"Elektronik ortamda bizlere ulaşan mektuplar değerlendirilip, dereceye giren ilk üç kişiye bakanlığımızın düzenleyeceği Çanakkale Zaferi etkinliklerinde iPad 2 wi-fi 3G (64 Gb) ödül olarak verilecektir. Yarışma sonuçları www.gsb.gov.tr sayfasından ilan edilecektir" denilen açıklamada, yarışmaya ilgi gösterilmesi istendi.
(NA-SO-Y)

20.02.2013 15:58:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT