1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gençlerden, Başkan Doğan'a Öneriler

Gençlerden, Başkan Doğan'a Öneriler

Gençlerden, Başkan Doğana Öneriler
A+A-

AK Partili gençler, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret etti. AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, başkan yardımcısı Kamile Dikişçioğlu ve İl Gençlik Kolları yerel yöne

AK Partili gençler, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ı ziyaret etti. AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, başkan yardımcısı Kamile Dikişçioğlu ve İl Gençlik Kolları yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Muhammet Hanifi'nin Doğan'ı ziyareti oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti. Gençlik Kolları Başkanı Tutuş, geçtiğimiz günlerde "Başkan Sensin" diye bir etkinlik düzenlediklerini belirterek" Yapılan bu çalışma sonunda gençlerin bazı istekleri ortaya çıktı. Biz de bu istek ve önerileri Belediye Başkanımızla paylaşmak istedik. Gençlerin istekleri şunlardır: Kocaeli Üniversitesine giden öğrenciler, KOÜ Tıp Fakültesi'ne giden hastalarla aynı toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Bu yüzden de bazı öğrenciler hasta olduklarını söyleyip üniversiteye ayrı otobüs konulmasını istiyor. Kısa mesafeli ulaşımda daha düşük ücret uygulaması olsun.
Şehir merkezine bebek emzirme yerleri yapılsın. Yürüyüş Yolu'nda tramvay görmek istiyoruz. Saat Kulesinin bir benzerinin İstanbul'daki Kız Kulesi'ndeki gibi deniz içine yapılması. SEKA Parka Apua Park yapılması. Gölkay'daki etkinlikler gençlere ücretsiz olsun.
(MA-MA)

10.02.2013 14:07:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT