1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gençler Sağlıklı Yaşama Teşvik Ediliyor

Gençler Sağlıklı Yaşama Teşvik Ediliyor

Gençler Sağlıklı Yaşama Teşvik Ediliyor
A+A-

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde görev yapan Gençlik Spor Müdür Vekili Cihat Gündüz, gençlerle bir araya gelerek uyarılarda bulunuyor. Sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak durulması nokta

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde görev yapan Gençlik Spor Müdür Vekili Cihat Gündüz, gençlerle bir araya gelerek uyarılarda bulunuyor.
Sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak durulması noktasında gayret ettiklerini ifade eden Gündüz, "Lapseki ilçemizde oldukça dinamik ve genç insanlar var. Bu enerjileri faydalı bir şekilde harcamalarını istiyoruz. Zaman zaman bir araya gelerek sohbet etme imkanımız oluyor. Asli görevimiz olan gençleri kazanmanın yollarını arıyoruz. Lapseki'de terk edilmiş bir yüksek okul binası var. Burayı kazanmanın peşindeyiz. Büyüterek daha güzel bir tesis kurabilmek için projeler geliştirdik. Gençliğin kahvehane köşelerinde çürümesini, istemiyoruz. Daha güzel ve kendi hayatları için anlamlı bir takım işler yapmasını arzuluyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor. Bürokratik süreçler elbette ki olacaktır. İnşallah en kısa zamanda binayı Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesine alarak aktif bir merkez haline getirmeyi hedefliyoruz. Bunu da gençlerle sağlayabiliriz" dedi.
(MU-GD

21.01.2013 10:23:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT