1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Oyuncular Seyirciyle Buluştu

Genç Oyuncular Seyirciyle Buluştu

Genç Oyuncular Seyirciyle Buluştu
A+A-

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, gençlerden oluşan Tiyatro Atölyesi seyirci karşısına çıktı. Yenişehir Tiyatro Atölyesi, sergiledikleri 'Deli Bayram' adlı oyunla takdir topladı. Zihinsel ve Bedensen

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, gençlerden oluşan Tiyatro Atölyesi seyirci karşısına çıktı.
Yenişehir Tiyatro Atölyesi, sergiledikleri 'Deli Bayram' adlı oyunla takdir topladı. Zihinsel ve Bedensen Engelliler Derneği'nin katkıları ile sahnelenen oyuna Yenişehirliler büyük ilgi gösterdi. Turgut Özakman'ın yazdığı ve İbrahim Topoğlu'nun yönettiği 2 perdelik komedi izleyenleri kahkahaya boğdu.
Yönetmen İbrahim Topoğlu, Yenişehirli gençlerden oluşan ekibin uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, "Biz bu arkadaşlarla bir araya gelip sanat yapmak istedik. Ancak çalışabileceğimiz bir yerimiz yoktu. Bize Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği kucak açtı. Dernek Başkanı Harun Sak bizlere güvendi ve derneğin anahtarını vererek bu oyunu hazırlamamıza katkı sağladı. Huzurlarınızda bütün engelli kardeşlerimize ve dernek başkanımıza teşekkür ediyorum. Umarım oyunumuzu beğenmişsinizdir. Bize destek olun, daha iyisini başaracak güçteyiz" dedi.
(HS-MŞ)

14.01.2013 14:27:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT