1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Kızlar Ve Genç Erkekler Tenis Şampiyonası Sona Erdi

Genç Kızlar Ve Genç Erkekler Tenis Şampiyonası Sona Erdi

Genç Kızlar Ve Genç Erkekler Tenis Şampiyonası Sona Erdi
A+A-

Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) faaliyet programı kapsamında Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 17-21 Aralık tarihleri arasında düzenlenen, Genç Kızlar ve Genç Erkekler

Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) faaliyet programı kapsamında Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 17-21 Aralık tarihleri arasında düzenlenen, Genç Kızlar ve Genç Erkekler Tenis Şampiyonası sona erdi.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kortlarında düzenlenen şampiyonada Genç Kızlar kategorisinde takım halinde, 1. Konya Anadolu Lisesi, 2. Meram Fen Lisesi, 3. Selçuklu Anadolu Lisesi oldu. Genç Erkekler kategorisinde ise takım halinde, 1. Meram Özel Diltaş Lisesi, 2. Konya TED Koleji, 3. Meram Fen Lisesi oldu.
Müsabakalar sonunda şampiyonanın baş hakemliğini yapan Tenis Milli Takım oyuncusu duayen İsmail Serim, centilmence mücadele eden sporcuları ve hocalarını tebrik etti. Konuşmanın ardından düzenlenen törenle şampiyonada dereceye giren takımlara kupaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Suat Gücüyener, Sorumlu Koordinatör Halil Eroğlu, Tenis Milli Takım oyuncusu İsmail Serim ve Selçuklu Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Zarif Yıldırım tarafından verildi.
(AH-Y)

21.12.2012 15:43:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT