1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Isiad Üyeleri Kentin Sorunlarını Değerlendirdi

Genç Isiad Üyeleri Kentin Sorunlarını Değerlendirdi

Genç Isiad Üyeleri Kentin Sorunlarını Değerlendirdi
A+A-

Isparta Sanayici ve İş Adamları Derneği (ISİAD) bünyesinde kurulan ve genç iş adamlarından oluşan Genç ISİAD Komitesi çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde İzmir ve Aydın'a gezi düzenleyen G

Isparta Sanayici ve İş Adamları Derneği (ISİAD) bünyesinde kurulan ve genç iş adamlarından oluşan Genç ISİAD Komitesi çalışmalarına hız verdi.
Geçtiğimiz günlerde İzmir ve Aydın'a gezi düzenleyen Genç ISİAD, genç iş adamlarından oluşan üyelerini dernek merkezinde kahvaltıda bir araya getirdi. Yaklaşık 30 genç iş adamının katıldığı programda Isparta ekonomisi ve sorunları değerlendirildi. Yapılan değerlendirmede Ispartalı iş adamlarının iletişim eksikliği, ortaklık kültürünün gelişmemiş olması, girişimcilik ruhunun yetersiz olması gibi problemleri olduğu tespit edildi.
Isparta Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genç ISİAD Sorumlusu Bedirhan Yavuz, amaçlarının sorunlara çözüm aramak olduğunu söyledi. Genç ISİAD olarak eğitici seminerler vereceklerini belirten Bedirhan Yavuz katılımcılara teşekkür etti.
(SK-Y)

02.02.2013 16:10:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT