1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Girişimcilerden Vali Demir'e Ziyaret

Genç Girişimcilerden Vali Demir'e Ziyaret

Genç Girişimcilerden Vali Demire Ziyaret
A+A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri, Denizli Valisi Abdülkadir Demir ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer'i makamında ziyaret et

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri, Denizli Valisi Abdülkadir Demir ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer'i makamında ziyaret etti.
İlk olarak Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer, TOBB Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cüneyt Demirkan ve komite üyeleri hazır bulundu. Denizli'deki birlik ve beraberliğin TOBB Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu'na da yansıdığını ifade eden Özer, kurul üyelerinin Denizli'deki Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Acıpayam Ticaret Odası, Babadağ Ticaret Odası, Buldan Ticaret Odası, Sarayköy Ticaret Odası ve Tavas Ticaret Odası temsilcilerinden oluştuğunu söyledi.
TOBB Denizli Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler kurullarının koordinatörlüğünü Denizli Ticaret Odası'nın yaptığını, yeni seçilen icra komitesi üyelerini tanıştırmak amacıyla ziyarete geldiklerini anlatan Özer, "Genç Girişimciler Kurulu üyelerimizi, iş aleminin genç takımı olarak görüyoruz. Genç girişimcilerimizi tıpkı Denizli'deki sivil toplum kuruluşlarının birlikte çalıştığı gibi birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını görüyoruz. Bu sinerjinin ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
TOBB Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cüneyt Demirkan da, genç girişimciler olarak yeni dönem faaliyetlerine başladıklarını belirterek, "Kurul üyelerimizle birlikte genç girişimcilerimize yol gösterecek yeni projelere imza atmak istiyoruz. Amacımız, genç girişimcilerin potansiyelini nitelik ve nicelik bakımından geliştirilmektir" diye konuştu.
Genç girişimcilerin birlik ve beraberlik içerisinde çalışmasının önemine vurgu yapan Denizli Valisi Abdülkadir Demir de, "Gençlerimizle çeşitli toplantılarda bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişi yapabiliriz. Bu tür paylaşımların Denizli adına önemli olduğunu düşünüyorum. Bu kurulun düşünülüp, tüm Odaların da temsilcilerinin bu kurulda olması ayrıca önemlidir. Denizli adına hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
TOBB Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cüneyt Demirkan, Vali Demir'e cam içine işlemeli horoz hediye etti.
(EV-SK-Y)

15.02.2013 10:53:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT