1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Girişimcilerden Emniyet Müdürü Aydın'a Ziyaret

Genç Girişimcilerden Emniyet Müdürü Aydın'a Ziyaret

Genç Girişimcilerden Emniyet Müdürü Aydına Ziyaret
A+A-

Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cengiz Konukoğlu ve beraberindeki heyet, Emniyet Müdürü Ömer Aydın'ı makamında ziyaret etti. Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komites

Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cengiz Konukoğlu ve beraberindeki heyet, Emniyet Müdürü Ömer Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cengiz Konukoğlu ve beraberindeki heyet, Emniyet Müdürü Ömer Aydın'a nezaket ziyaretinde bulundu. Cengiz Konukoğlu, Gaziantep'te sanayinin gelişmesinde huzur ve güvenin önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, huzur ve güven ortamının sağlanmasına yönelik Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nün çalışmalarının takdire şayan olduğunu belirtti. Emniyet Müdürü Aydın ise, Gaziantep'te var olan huzur ve güvenin devamı için Gaziantep Emniyet Müdürlüğü olarak mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Aydın, başta Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cengiz Konukoğlu olmak üzere, tüm misafirlere teşekkür etti.
(MDC-SO-Y)

10.01.2013 13:24:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT