1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Girişimciler Projelerini Anlattı

Genç Girişimciler Projelerini Anlattı

Genç Girişimciler Projelerini Anlattı
A+A-

SATSO Genç Girişimciler Kurulu, SATSO Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamlarında ziyaret ettiler. Geçtiğimiz ay yapılan seçimlerin ardından g

SATSO Genç Girişimciler Kurulu, SATSO Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamlarında ziyaret ettiler.
Geçtiğimiz ay yapılan seçimlerin ardından göreve gelen Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Ağırbaş, yönetimde yer alan kurul üyelerini Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ile tanıştırarak, yapacakları proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın gelişimi için şehrin erkleri ile ortak akıl ve ortak vizyon ile çalıştıklarını belirterek; "SATSO bu şehrin üç saç ayağından biri. Sizlerde bu güçlü kurumun bir parçasısınız. Sizlerden çok güzel projeler bekliyorum. Kadın Girişimcilerimizde olduğu gibi sizden de ülke genelinde ses getirecek projeler bekliyorum. Her zaman yanınızdayım" dedi.
Girişimcilik fikrinin ülkemizde oturmaya başladığını söyleyen Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Ağırbaş; "SATSO üyesi olan 37-38 yaş altı üyelerin listesini çıkartıyoruz. Bugün meclisimizde 44 kişi var. Biz bu sayıyı 90'a çıkarmak istiyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bizlere güvenin, genç arkadaşlarımız ile çok güzel projeler üretecek ve hayata geçireceğiz" şeklinde konuştu.
(RKO-RKO)

23.01.2013 17:06:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT