1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "genç Girişimciler Kurulu Ve Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi" Seçimleri Yapıldı

"genç Girişimciler Kurulu Ve Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi" Seçimleri Yapıldı

genç Girişimciler Kurulu Ve Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Seçimleri Yapıldı
A+A-

Didim'de Genç Girişimciler Kurulu ile Kadın Girişimciler Kurulu'nun İl İcra Komitesi seçimleri yapıldı. Didim'de Genç Girişimciler Kurulu ile Kadın Girişimciler Kurulu'nun İl İcra Komitesi seçimler

Didim'de Genç Girişimciler Kurulu ile Kadın Girişimciler Kurulu'nun İl İcra Komitesi seçimleri yapıldı.
Didim'de Genç Girişimciler Kurulu ile Kadın Girişimciler Kurulu'nun İl İcra Komitesi seçimleri yapıldı. Didim Ticaret Odası toplantı salonunda yapılan seçimlerde her iki kurul için birer asil ve birer yedek üye seçimi yapıldı. Her iki kurul için Didim'den birer asil birer yedek üye gönderecek olan Ticaret Odasındaki seçimlerde "Kadın girişimciler kurulu icra komitesi" için 3 aday "Genç girişimciler kurulu icra komitesi" için 2 aday yarıştı. Genç girişimciler kurulu İl icra komitesi asil üyeliğine Sedat Sarıbaş yedek üyeliğe Hakan Kılıç seçildi.
Kadın girişimciler kurulu il icra komitesi üyeliğine ise Elif Esinbay ile Sariye Yücel Bolat eşit oy aldı. Eşit oy alan adaylar arasında çekilen kura ile Sariye Yücel Bolat asil üye olurken, Yedek üyeliğe ise yine eşit oy alan adaylar arasından kura ile Elçin Aşık Vela seçildi.
(HÇ-İK)

17.12.2012 14:05:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT