1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Girişimciler Kurulu Valiyi Ziyaret Etti

Genç Girişimciler Kurulu Valiyi Ziyaret Etti

Genç Girişimciler Kurulu Valiyi Ziyaret Etti
A+A-

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyet gösteren, "Daha Çağdaş, Daha Sosyal, Daha Kalkınmış Bir Düzce" vizyonuna sahip TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Düzce Valisi Adnan Yılma

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyet gösteren, "Daha Çağdaş, Daha Sosyal, Daha Kalkınmış Bir Düzce" vizyonuna sahip TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Düzce Valisi Adnan Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Yapılan ziyarette Genç Girişimciler Kurulu'nun yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili Vali Adnan Yılmaz'a bir dosya sunan Başkan Cemal Aksan, planladıkları çalışmalardan bahsetti. Kurul üyeleri ile tek tek tanışan Yılmaz, heyecanlandığını dile getirerek birlikte çok işler yapabilecek olduklarını belirtti. Düzce'nin Prefabrik Okul sorununu dile getiren Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cemal Aksan Vali Adnan Yılmaz'a "8. Sanayi Platformu'nda yapmış olduğunuz konuşma bizleri memnun etti. Düzce'nin Prefabrik Okul probleminin başlatmış olduğunuz bu çalışma ile son bulacağına inanıyorum. Bizde Genç Girişimciler Kurulu olarak sizi destekliyoruz" dedi.
Ziyaret Düzce Valisi ile çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
(AY)

04.01.2013 14:00:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT