1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç-der'in 1. Olağan Kongresi

Genç-der'in 1. Olağan Kongresi

Genç-derin 1. Olağan Kongresi
A+A-

Dünya Gençlik Kulübü Derneği'nin (GENÇ-DER), yapılan 1. olağan kurulu sonucu başkanlığa Muharrem Yavçin yeniden seçildi. Yeniden başkanlığa seçilen Yavçin, GENÇ-DER'in kurucu üyelerine ve Onursal B

Dünya Gençlik Kulübü Derneği'nin (GENÇ-DER), yapılan 1. olağan kurulu sonucu başkanlığa Muharrem Yavçin yeniden seçildi.
Yeniden başkanlığa seçilen Yavçin, GENÇ-DER'in kurucu üyelerine ve Onursal Başkanı Göksel Gülbey'e yapmış oldukları çalışma ve destekten dolayı teşekkür ederek, yeni yönetim kurulunun da özverili çalışacağına, eski proje ve faaliyet programına kaldığı yerden devam ettireceklerini, gençlik üzerine sportif ve kültürel yönde daha bir yoğunlukla eğileceklerini belirtti. Yavçin, derneklerinin kısa sürede kurulmasına rağmen gençlik tarafından çabuk benimsendiğini, üye katılımlarının beklediği seviyeden daha yüksek olduğunu, özellikle diğer gençlik üzerine faaliyet gösteren kuruluşlardan ortak çalışma yürütmek için teklifler aldıklarını ve bunu da yeni yönetim kurulu üyeleriyle değerlendireceklerini söyledi. Yavcin, GENÇ-DER'in ismine uygun şekilde hareket ederek sokak ve kahve köşelerinde zamanlarını boşa harcayan gençleri toplumda üretken ve sosyal duruma getireceklerini, çocuk yaşta çalıştırılanları da sosyal güvence ve eğitimlerini tamamlamaları için valilik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapacaklarını belirtti.
(BM-MSA-Y)

13.02.2013 12:23:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT