1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Genç Denizlililer Başkan Osman Zolan'la Buluştu

Genç Denizlililer Başkan Osman Zolan'la Buluştu

Genç Denizlililer Başkan Osman Zolanla Buluştu
A+A-

Denizli Belediyesi'nin yürüttüğü Genç Denizli Projesi kapsamındaki gençler Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'la buluştu. Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün başarıyl

Denizli Belediyesi'nin yürüttüğü Genç Denizli Projesi kapsamındaki gençler Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'la buluştu.
Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün başarıyla uyguladığı 'Genç Denizli Projesi'nde, kulüpler etkinliklerine pazar günü Çatalçeşme Oda tiyatrosu'nda gerçekleştirilen tanışma kokteyliyle başladı. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci de, düzenlenen kokteyle katılarak Genç Denizli üyesi gençlerle muhabbet etti. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, gelecekte başarılı olmanın çocuklarla ve gençlerle mümkün olacağını belirtti. Genç Denizli Projesi'nde bin 700 gencin tiyatro, spor, fotoğrafçılık, sinema, resim, karikatür, hat sanatı ve doğa yürüyüşü kulüplerinde etkinlikler düzenleyeceğini ifade eden Başkan Zolan, "Gençlerimize yapılacak hizmetler onlarla beraber olmak gelecekte başarılı olmak adına bu günü güzelleştirmek adına sizlerle bir araya gelmek istedik. Genç Denizli Projesi, Nihat Zeybekci Başkanımızın döneminde başlatılan bir projedir. Bu proje kapsamında birçok etkinlik yaptık. Hem gelişme hem bilgilendirme anlamında hem de sosyal sorumluluğumuzu yerine getirme adına birçok projeye imza atıldı. Bu projeler sonucunda Genç Denizli Projemiz, Türkiye genelinde düzenlenen yarışmada sosyal sorumluluk alanında birincilik ödülünü aldı. Bu projeyi sizlerle birlikte olmak ve gelecekte daha başarılı olmanız için yaptık. Bugün projenin daha da canlanması için farklı çalışmalar ekledik" dedi. Konuşmaların ardından AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci ve Denizli Belediye Başkanı bir araya geldiği gençlerle sohbet ettiler.

10.12.2012 13:57:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT