1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Genç Atlet, Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Genç Atlet, Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Genç Atlet, Fenerbahçeye Transfer Oldu
A+A-

Tokat Belediye Plevne Spor Atletizm takımı sporcusu Serkan Kucur, Fenerbahçe'ye transfer oldu. Tokat Belediye Plevne Spor Kulüp Antrenörü Abdullah Yılmaz, Kulüp As Başkanı Sami Dutoğlu'nun imzası v

Tokat Belediye Plevne Spor Atletizm takımı sporcusu Serkan Kucur, Fenerbahçe'ye transfer oldu.
Tokat Belediye Plevne Spor Kulüp Antrenörü Abdullah Yılmaz, Kulüp As Başkanı Sami Dutoğlu'nun imzası ve rızasıyla Serkan Kucur'u Türkiye'nin Atletizme en çok önem veren iki kulüpten birisi olan Fenerbahçe'ye kazandırdıklarını söyledi. Genç sporcunun önünü açmak adına mutlu olduklarını ifade eden Yılmaz, "Yetenekli sporcum Serkan Kucur, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Antrenörlük bölümünde okuduğundan dolayı ve de ferdi spor branşı olmasından antrenmanlarına Tokat'ta yine bizimle birlikte devam edecek" dedi.
Genç sporcu Kucur, yaşadığı heyecanı dile getirerek iyi bir atlet olma yolunda önemli adımlar atmayı arzu ettiğini kaydetti. 1994 doğumlu Genç Erkekler kategorisinde yarışan Serkan Kucur'un, Fenerbahçe Spor Kulübü adına ilk resmi yarışmasına 12 Ocak 2013 tarihinde Adana'da düzenlenecek olan kulüpler arası kros ligi müsabakasında sarı-lacivert formayı giyeceği bildirildi.
(Nİ-SLH-Y)

07.01.2013 16:12:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT