1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gemlik Belediyesi'nden Okula Spor Salonu

Gemlik Belediyesi'nden Okula Spor Salonu

Gemlik Belediyesinden Okula Spor Salonu
A+A-

Gemlik Belediye Meclisi'nin aldığı kamulaştırma kararı üzerine 11 Eylül İlkokulu'na spor salonu yapılacak. Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'a ilçeye ve okullara yönelik destekleri için teş

Gemlik Belediye Meclisi'nin aldığı kamulaştırma kararı üzerine 11 Eylül İlkokulu'na spor salonu yapılacak.
Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz'a ilçeye ve okullara yönelik destekleri için teşekkür ziyaretinde bulunan Okul Aile Birliği yöneticileri, kamulaştırmanın sona ermesinin ardından yapımına başlanacak spor salonu için özellikle teşekkür ettiklerini söylediler. Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, ayrım yapmadan bütün okullara yönelik belediye hizmet ve desteklerinin süreceğini bildirdi. Yılmaz, "Çocuklarımıza kışın soğukta, yağmurda, karda spor yaptırmak istemiyoruz. Umarız kamulaştırma çalışmalarımız bir an önce tamamlanır" diye konuştu.
İmam Hatip Lisesi Spor Salonunun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü jimnastik kurslarının yanı sıra gençlere ve esnaflara 24 saat boyunca açık olduğunu hatırlatan Yılmaz, "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında da 11 Eylül İlkokul'una yapılması planlanan spor salonunun gençliğin, velilerin ve vatandaşların hizmetine sunulabileceğini söyledi.
(MŞ)

19.12.2012 13:38:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT