1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz:

Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz:

Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz:
A+A-

Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, vatandaşlardan "okullar hayat olsun" projesine sahip çıkmalarını istedi. Belediyeler ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan "okullar hayat olsun" p

Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, vatandaşlardan "okullar hayat olsun" projesine sahip çıkmalarını istedi.
Belediyeler ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan "okullar hayat olsun" projesi protokolünü hatırlatan Yılmaz, "Devlet ve mahalli idareler yatırımlar yaparken, bu yatırımları sadece öğrencilerimiz değil, halkımız da değerlendirmelidir. Bu proje ile artık okul bahçeleri okul bahçesi olmasının da ötesinde sosyal bir mekan haline gelmiştir. Kültür, sanat ve spor faaliyetleriyle birlikte okullar halka açılmıştır. Bu iyi değerlendirilmeli ve okullara sahip çıkılmalıdır" dedi.
Lale Kemal Kılıç İlk Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Şenol Ünal, başkan yardımcısı İsmail Uysal ve yönetim kurulu üyeleri Nilgün Özçiğdem ile Derya Ergen'i makamında ağırlayan Refik Yılmaz, çocuklara ve gençlere de sahip çıkılması gerektiğini dile getirerek, "Sahip çıkılmayan bazı gençlerimizin durumunu maalesef üzüntüyle izliyor ve görüyoruz. Gençlerimiz ve öğrencilerimizi kaynaştırma yönündeki çalışmalara da destek olmalıyız" diye konuştu.
(MŞ)

27.12.2012 12:56:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT