1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gemicilerspor Asker Yemeği Düzenledi

Gemicilerspor Asker Yemeği Düzenledi

Gemicilerspor Asker Yemeği Düzenledi
A+A-

Zonguldak Süper Amatör Lig'de mücadele eden İstasyon Gemicilerspor Askere gidecek olan futbolcu ve askerden gelen futbolcular için yemek düzenledi. İstasyon Gemicilerspor'dan Yasin askere giderken,

Zonguldak Süper Amatör Lig'de mücadele eden İstasyon Gemicilerspor Askere gidecek olan futbolcu ve askerden gelen futbolcular için yemek düzenledi.
İstasyon Gemicilerspor'dan Yasin askere giderken, Semih ve Onur da askerden gelmesi nedeniyle düzenlenen yemeğe futbolcular ve yönetim kurulu katıldı.
Yemekte konuşma yapan İstasyon Gemicilerspor Başkanı İlker Karahatıl; "Bugün akşam hem moral depolamak, hem de ilk yarının yorgunluğunu atmak anlamında toplandık. Askerden gelen Semih ve Onur arkadaşlarımız da var. Onlara hoş geldin diyelim. Yine içimizden askere gidecek olan Yasin arkadaşımız var. Kendisine şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum. Katılımlarından ötürü tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum. İkinci yarı futbolcu arkadaşlarımızın çok daha iyi performans yakalayarak en iyi yerde bitireceklerine inanıyorum. Şimdiden başarılar diliyorum" dedi.
(SA-OA-Y)

25.12.2012 14:24:32 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT