1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Faaliyetlerini Sürdürüyor

Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Faaliyetlerini Sürdürüyor

Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Faaliyetlerini Sürdürüyor
A+A-

Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, "Haneleri Ziyaret" adı altında yapılan ev ziyaretleri sürüyor. 16 Ağustos 2012 tarihinden bu güne uygulanan projeyle şimdiye k

Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, "Haneleri Ziyaret" adı altında yapılan ev ziyaretleri sürüyor.
16 Ağustos 2012 tarihinden bu güne uygulanan projeyle şimdiye kadar bin 100 ailenin evinin ziyaret edildiği ve bu kapsamda 3 bin ailenin de Gemerek Kaymakamlığına ziyaret için başvuruda bulunduğu öğrenildi. Hane ziyaretleri Gemerek Kaymakamlığı tarafından belirlenen gün ve saatlerde yapılıyor. Ziyaretler ise Gemerek Kaymakamı, Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı Başkanı Yusuf Özbey ve vakıf çalışanları tarafından gerçekleştiriliyor. Ziyaretler de ailelerin durum tespiti yapılarak ailelere vakıf tarafından ihtiyaçları doğrultusunda yardımlar yapılıyor..
Gemerek Kaymakamlığı Sosyal ve Yardımlaşma Vakfı tarafından bu tür faaliyetlerin devam edeceği ve ihtiyaç sahibi ailelerin Gemerek Kaymakamlığına başvurmaları gerektiği belirtildi.
(EA-UY-AÖ-Y)

04.02.2013 13:34:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT