1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğüne Yeni Personel Atandı

Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğüne Yeni Personel Atandı

Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğüne Yeni Personel Atandı
A+A-

Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğü'ne TAR-GEL projesi kapsamında 8 personelin atandığı ve yeni personelin iş başı yaptığı belirtildi. Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğü'ne 5 Ziraat Mühendisi, 1 Gıda Mühendisi,

Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğü'ne TAR-GEL projesi kapsamında 8 personelin atandığı ve yeni personelin iş başı yaptığı belirtildi.
Gemerek İlçe Tarım Müdürlüğü'ne 5 Ziraat Mühendisi, 1 Gıda Mühendisi, 1 Su Ürünleri Mühendisi ve 1 Veteriner Hekimin atandığı öğrenildi. Konu hakkında açıklama yapan Gemerek İlçe Tarım Müdürü Aytaç İlhan; "Müdürlüğümüze 8 personel daha katıldı. Böylece vatandaşa daha kaliteli hizmet sunacağız. Hazırlanan projelerimize de destek olacak olan mühendis arkadaşlarımızın gelmesinden dolayı ilçe halkı ve bizler son derece memnunuz" dedi. Hazırlanan projelere de değinen İlhan, "Tarım, Gıda ve Hayvancılık altyapısının güçlendirilmesi kapsamında çalışmaları olduğunu ve Oran Kalkınma Projesi kapsamında Gemerek Kaymakamı Yusuf Özbey başkanlığındaki projelerin önümüzdeki günlerde açıklığa kavuşacak" diye konuştu.
(EA-UY-ZB-Y)

26.01.2013 14:01:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT