1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gediz Belediyesi'nden Karne Şenliği Etkinliği Mehmet Altıntaş Kütahya

Gediz Belediyesi'nden Karne Şenliği Etkinliği Mehmet Altıntaş Kütahya

Gediz Belediyesinden Karne Şenliği Etkinliği  Mehmet Altıntaş    Kütahya
A+A-

Gediz Belediyesi, 2012-2013 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatiline girecek olan öğrenciler için Karne Şenliği Etkinliği düzenleyecek. Gediz Belediye Kültür Merkezinde 28 Ocak 2012 Pazartesi günü saat

Gediz Belediyesi, 2012-2013 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatiline girecek olan öğrenciler için Karne Şenliği Etkinliği düzenleyecek.
Gediz Belediye Kültür Merkezinde 28 Ocak 2012 Pazartesi günü saat 13.00'da ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenecek olan etkinlikte, tüm öğrencilere animasyon gösterileri, palyaço, şişme alan oyunları gibi eğlenceler tertip edileceği ve ayrıca sürpriz hediyeler dağıtılacağı bildirildi.
Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, "2012-2013 eğitim öğretim yılı okulların yarıyıl tatiline girmeye hazırlandıkları şu günlerde, öğrencilerimizin motivasyonunu artırmak ve moral olarak onları desteklemek amacıyla karne şenliği etkinliği düzenliyoruz. Her yıl geleneksel olarak yapılmakta olan etkinlikler bu yıl daha eğlenceli geçecek. Çocuklarımızı çeşitli oyun ve aktivitelerle doyasıya eğlendireceğiz. Tüm çocuklarımız davetlidir" açıklamasında bulundu.
(MA-EFE)

23.01.2013 12:37:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT