1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gece Çalışan Temizlik İşçilerine Baklava Sürprizi

Gece Çalışan Temizlik İşçilerine Baklava Sürprizi

Gece Çalışan Temizlik İşçilerine Baklava Sürprizi
A+A-

Malatya il merkezinde etkili olan kar yağışı nedeniyle gece çalışan temizlik işçilerine, baklava ikram edildi. Malatya Belediyesi Karla Mücadele Kriz Masası, kent merkezindeki kar yağışı nedeniyle

Malatya il merkezinde etkili olan kar yağışı nedeniyle gece çalışan temizlik işçilerine, baklava ikram edildi.
Malatya Belediyesi Karla Mücadele Kriz Masası, kent merkezindeki kar yağışı nedeniyle ekipleri gece boyunca iş başında tuttu. Temizlik işçileri ana caddelerde kaldırım ve yol temizleme çalışması yaparken, çalışmalar sabah saatlerine kadar sürdü.
İş makineleri ana caddelerde kar temizliği yaparken, tuzlama ekipleri de yine trafiğin yoğun olduğu bölgelere tuz serpti.
Malatya Belediyesi karla mücadele çalışmalarını 380 personel, 4 greyder, 30 iş makinesi, 10 pikap, 20 kamyon ve 15 tuzlama aracı ile sürdürüyor.
Gece sürdürülen karla mücadele çalışmalarını inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Atay, temizlik işçilerine sezonun ilk kar çalışması nedeniyle baklava ikram ederek, moral ve motivasyonlarını arttırmaya destek verdi.
Malatya Belediyesi, karla mücadele çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için vatandaşlardan araçlarını mümkünse düzgün park etmelerini, özellikle ana arterlere park etmemelerini, güzergahları açık bırakmalarını istiyor.
(BK-SO-Y)

08.01.2013 13:13:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT