1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gebze'de Kar Seferberliği

Gebze'de Kar Seferberliği

Gebzede Kar Seferberliği
A+A-

Gebze'de etkisini gösteren kar yağışı, Gebze Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri müdürlükleri ekiplerini teyakkuza geçirdi. Gece boyu kentin dört bir yanında kar küreme ve tuzlama çalışması ya

Gebze'de etkisini gösteren kar yağışı, Gebze Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri müdürlükleri ekiplerini teyakkuza geçirdi.
Gece boyu kentin dört bir yanında kar küreme ve tuzlama çalışması yapan fen işleri müdürlüğü ekiplerine, temizlik işleri müdürlüğü ekipleri de destek verdi. Yoğun kar yağışı altında çalışmalarını sürdüren temizlik işleri ekipleri kentin ana arterlerinde, Gebze Kent Meydanı'nda, Eskii ve Yeni Çarşı'nın yanı sıra Beylikbağı bölgesinde de kaldırımlarda kar temizliği yaptı. Araç trafiğinin yanı sıra yayaların güvenli bir şekilde yürüyebilmesi için kar temizleme ve tuzlama çalışması yapan temizlik işleri müdürlüğüne bağlı 70 kişilik ekip ayrıca köprü, üst geçit, kaldırım, yaya geçitleri ve sokak aralarında gece boyu mesai yaptı. Belediyenin ilgili birim yetkilileri, temizlik çalışmaların fen işleri müdürlüğü ekipleriyle koordineli bir şekilde, kar yağışı tamamen sona erene kadar süreceğini bildirdi.
(UU)

08.01.2013 15:08:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT