1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gebze Belediyesinden Eğitime Destek

Gebze Belediyesinden Eğitime Destek

Gebze Belediyesinden Eğitime Destek
A+A-

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hürriyet İlköğretim Okulu bahçesi ve çevresinde parke, tretuvar, bordür, kaldırım ve çevre düzenlemesi yapıyor. Gebze Belediyesi'nden eğitim desteği.

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Hürriyet İlköğretim Okulu bahçesi ve çevresinde parke, tretuvar, bordür, kaldırım ve çevre düzenlemesi yapıyor.
Gebze Belediyesi'nden eğitim desteği. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 11 Şubat Pazartesi günü çalacak ders zili öncesinde Hürriyet İlköğretim Okulu ve çevresinde çalışmalarına hız verdi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in eğitime ve eğitim kurumlarına destek talimatı çerçevesinde başlatılan çalışmalar hız kazandı. İkinci dönem ders zilinin çalmasına günler kala çalışmalarına hız veren fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler okul bahçesi ve çevresinde; parke, tretuvar, bordür, kaldırım ve çevre düzenlemesi yapıyor. Yeni eğitim dönemi başlamadan düzenlemeleri tamamlamayı hedefleyen fen işleri ekipleri gündüz mesaisinin yanı sıra gecede çalışmalara devam ediyor. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, okullar açılmadan çalışmaların tamamlanacağını bildirdi.
(İÇ-İÇ)

08.02.2013 16:21:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT