1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gebze Belediyesi Fen İşleri'nden Yoğun Mesai

Gebze Belediyesi Fen İşleri'nden Yoğun Mesai

Gebze Belediyesi Fen İşlerinden Yoğun Mesai
A+A-

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ulus Mahallesi'nde perde istinat duvarı, İstasyon Mahallesi'nde ise merdiven çalışması yapıyor. Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiple

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ulus Mahallesi'nde perde istinat duvarı, İstasyon Mahallesi'nde ise merdiven çalışması yapıyor.
Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kentin farklı noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fen işlerine bağlı inşa ve yol bakım ekipleri Ulus ve İstasyon mahallelerinde ki çalışmalarına devam ediyor. Ulus Mahallesi Memişoğlu Caddesi üzerinde yol açma ve perde duvar çalışmalarına devam eden fen işleri müdürlüğüne bağlı diğer bir ekip ise İstasyon Mahallesi'nde bulunan Kocatepe İlkokulu'nun bulunduğu alanda ise merdiven inşası çalışmalarına hız verdi. Okulda okuyan öğrencilerin ulaşımlarını kolaylaştırmak adına merdiven çalışması başlatan fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, bölgede demir örme işlerini tamamladı. Fen işleri müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların ve öğrencilerin ulaşımı kolaylaştıracak merdivenin en kısa zamanda tamamlanacağını bildirdi.
(MA-MA)

20.02.2013 15:49:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT