1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziemir Belediyesi'nin Chp'li Meclis Üyesi Hayatını Kaybetti

Gaziemir Belediyesi'nin Chp'li Meclis Üyesi Hayatını Kaybetti

Gaziemir Belediyesinin Chpli Meclis Üyesi Hayatını Kaybetti
A+A-

Gaziemir Belediyesi'nin CHP'li üyesi Feyzi Çağlı, tedavi gördüğü hastanede yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. 1951 yılında Selçuk'ta doğan, 1974 yılında Ege Mobilya'yı kuran Çağ

Gaziemir Belediyesi'nin CHP'li üyesi Feyzi Çağlı, tedavi gördüğü hastanede yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.
1951 yılında Selçuk'ta doğan, 1974 yılında Ege Mobilya'yı kuran Çağlı, birçok dernek, kulüp ve sivil toplum kuruluşunda üyelik ve yöneticilik yaptı.1999 yılında yönetim kuruluna seçildiği Mobilyacılar Odası'nda iki dönem başkanvekilliği yapan Çağlı, Demokratik Sol Parti (DSP) ve Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) aktif siyaset yaptı. 2009 yılında Gaziemir'de CHP'den belediye meclis üyeliğine seçilen Çağlı, iki erkek, bir kız ve 3 torun sahibiydi.
CHP'den belediye meclis üyesi seçilen ve mazbatasını aldığı gün trafik kazasında hayatını kaybeden Hasan Toyun ile kalp krizi sonucu ölen Nazif Uysal'ın ardından Feyzi Çağlı'yı da kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığını söyleyen Başkan Halil İbrahim Şenol, "Kişiliği, çalışkanlığı ve sevecenliğiyle herkesin kalbinde taht kurmuş olan, esnafın güçlü sesi, değerli meclis üyemizi, ağabeyimizi kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum" diye konuştu.
(HK)

14.01.2013 14:14:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT