1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep'te Uyuşturucu Tacirlerine Darbe

Gaziantep'te Uyuşturucu Tacirlerine Darbe

Gaziantepte Uyuşturucu Tacirlerine Darbe
A+A-

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Nurdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptığı iki ayrı operasyonda 153 kilo esrar ele geçirdi. Edinilen bilgiye göre, Nurdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gaziant

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Nurdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptığı iki ayrı operasyonda 153 kilo esrar ele geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Nurdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Gaziantep'in Nurdağı ilçesine bağlı Gözlühöyük köyü istikametinden Gaziantep istikametine gitmekte olan bir aracı durdurarak arama yaptı. Aracın arka koltuğunda ve bagajında toplam ağırlığı 136 kilo 90 gram gelen esrar ele geçirilirken, araçta bulunan 3 kişi gözaltına alındı.
Öte yandan, Nurdağı ilçesi İçerisu köyü mevkiinde bulunan bir petrol istasyonunda park halinde bulunan bir araca başka bir araçtan siyah poşetlerin taşındığı ve araçların hareket ettiği tespit edildi. Bunun üzerine takip başlatan polis ekipleri, her iki aracı da kısa süren takibin ardından durdurdu. Araçlarda yapılan aramalarda her iki araçta toplam 17 kilo 65 gram esrar ele geçirildi. Araçlarda bulunan toplam 3 kişi gözaltına alındı.
Her iki operasyonda gözaltına alınan toplam 6 kişi, emniyet müdürlüğünde alınan ifadelerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.
(FS-HD-SO-Y)

24.12.2012 11:24:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT