1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep'te Fabrikadaki Patlama

Gaziantep'te Fabrikadaki Patlama

Gaziantepte Fabrikadaki Patlama
A+A-

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde yaşanan patlamada 6 işçinin hayatını kaybetmesi ve 7 işçinin yaralanmasından dolayı derin üzüntü duyd

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde yaşanan patlamada 6 işçinin hayatını kaybetmesi ve 7 işçinin yaralanmasından dolayı derin üzüntü duyduğunu söyledi.
Olay yerinde incelemelerde bulunan ve yetkililerden bilgi alan Konukoğlu, "Firmanın buhar kazanında meydana gelen patlamada ne yazık ki 6 kişi hayatını kaybetti. Bunlar da bizim görev şehidimiz. Bunun yanında 7 yaralımız var. Firmamız büyük ve başarılı bir firma. Alınan tüm önlemlere rağmen ne yazık ki bazen bu tür kazalar oluyor. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, yaralı işçilerimize de acil şifalar diliyorum. Firma yetkililerine ve tüm fabrika çalışanlarına geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum. İnşallah bu tür olayları bir daha asla yaşamayız" diye konuştu.
(HD-MEF-Y)

30.01.2013 14:08:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT