1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep'te Beş Mahalle'de Su Kesintisi Gaziantep
Gaziantepte Beş Mahallede Su Kesintisi  Gaziantep

Gaziantep'te Beş Mahalle'de Su Kesintisi Gaziantep

Gaziantep'te Suyabatmaz mahallesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında hidrant bağlantı çalışması yapılacağından dolayı beş mahallede 1 Aralık 2012 tarihinde dokuz saat süreyle su kesintisi yaşa

A+A-
Gaziantep'te Suyabatmaz mahallesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında hidrant bağlantı çalışması yapılacağından dolayı beş mahallede 1 Aralık 2012 tarihinde dokuz saat süreyle su kesintisi yaşanacağı bildirildi.
Gaski Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Suyabatmaz mahallesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında hidrant bağlantı çalışması yapılacağından dolayı, zorunlu olarak su kesintisi yapılacaktır. Bu sebeple Kozluca ve Suyabatmaz mahallelerine tamamen, Boyacı, Kepenek ile Şahinbey mahallelerine kısmen 1 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 09.00 ile 18.00 arasında dokuz saat süreyle su verilemeyecektir" denildi.
Açıklamada ayrıca, belirtilen mahallelerde oturan vatandaşların içmesi suyu kesintisinden dolayı sıkıntı yaşamaması için tedbirli olmaları uyarısında bulunuldu.
(FS-MEF-Y)

30.11.2012 14:47:21 TSI

HABERE YORUM KAT