1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep'te 10 Kişi Gözaltına Alındı Gaziantep

Gaziantep'te 10 Kişi Gözaltına Alındı Gaziantep

Gaziantepte 10 Kişi Gözaltına Alındı  Gaziantep
A+A-

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı, "cürüm işlemek için örgüt kurma, örgüte üyelik" ve "fuhşa aracılık" iddiaları üzerine yapılan operasyonda 10 kişinin gözaltına alındığını açıkladı. Gaziantep Cumhur

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı, "cürüm işlemek için örgüt kurma, örgüte üyelik" ve "fuhşa aracılık" iddiaları üzerine yapılan operasyonda 10 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, "Cumhuriyet Başsavcılığımızın 2012/43939 sayılı soruşturma numarası üzerinden, cürüm işlemek için örgüt kurma, örgüte üyelik, fuhşa aracılık iddiaları ile alakalı gerçekleştirilen teknik takip muhtevalı soruşturma neticesi; İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği marifetiyle Gaziantep il merkezli gerçekleştirilen operasyonda toplam 10 şüpheli gözaltına alınmıştır. Şüphelilerin atılı nitelendirilme kapsamında yer alan fuhşa aracılık iddiasında, 8 mağdurun konu ile alakalı beyanları ile şüpheli savunmalarının tespitine yönelik çalışmalar devam etmektedir."
(MAD-MAD-OK-Y)

21.12.2012 15:26:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT