1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gaziantepspor Kulüp Başkanından Sosyal Paylaşım Sitesi Açıklaması Gaziantep

Gaziantepspor Kulüp Başkanından Sosyal Paylaşım Sitesi Açıklaması Gaziantep

Gaziantepspor Kulüp Başkanından Sosyal Paylaşım Sitesi Açıklaması  Gaziantep
A+A-

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl yaptığı yazılı açıklamada, bazı Twitter ve Facebook adresleri üzerinden fotoğrafı kullanılarak söz ve düşüncelerinin paylaşıldığını, bunların kendisine ait ol

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl yaptığı yazılı açıklamada, bazı Twitter ve Facebook adresleri üzerinden fotoğrafı kullanılarak söz ve düşüncelerinin paylaşıldığını, bunların kendisine ait olmadığını söyledi.
Başkan Kızıl yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, "Twitter ve Facebook adlı paylaşım sitelerinde bir süredir ismim ve resmim kullanılarak sayfa ve sayfalar açıldığını ve bu sayfalarda bana ait olmayan söz ve düşüncelerle bazı değerlendirmelerde bulunulduğunu takip etmekteyim. Gerek şimdi gerekse de bundan sonra Twitter ve Facebook paylaşım sitelerinde adıma açılan bu sayfalar ile hiç bir ilgimin bulunmadığını ve bulunmayacağını, spekülasyon amacı taşıyan bu tarz girişimleri şiddetle kınadığımın bilinmesini isterim. Camiamızın ve spor kamuoyunun bu tip yanıltıcı haberlere itibar etmemesini diliyorum."
(HD-RFK-S)

06.02.2013 17:25:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT