1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gazianteplinin Umudu Milli Piyango

Gazianteplinin Umudu Milli Piyango

Gazianteplinin Umudu Milli Piyango
A+A-

Milli Piyango çekilişine saatler kala, Gaziantepli vatandaşlar şanslı büfelere akın etti. Gaziantep'te Milli Piyango büyük ikramiye hayali kuran vatandaşlar, bu akşam yapılacak olan çekilişte şansl

Milli Piyango çekilişine saatler kala, Gaziantepli vatandaşlar şanslı büfelere akın etti.
Gaziantep'te Milli Piyango büyük ikramiye hayali kuran vatandaşlar, bu akşam yapılacak olan çekilişte şanslarını denemek için bayilere koştu. Son gün olması nedeniyle ellerinde tam ve yarım bilet kalmayan piyango satıcıları, bu yıl satışların iyi olmasından mutlu olduklarını belirtti.
Milli Piyango bayiinden Fuat Nizamoğlu, "Yılbaşı çekilişine saatler kala biletlerimiz bitmek üzere; son biletleri satıyoruz. Yeni yılda vatandaşlar kendilerini ekonomik yönden rahatlatacak bir şans kapısı olarak her zaman Milli Piyangoyu tercih etmişlerdir. Bu sene Milli Piyango biletlerine yoğun ilgi vardı. Biletlerimiz tükenmek üzere çok az miktarda biletimiz kaldı. Şanslı büfelerden vatandaşlar biletlerini almak için yoğun ilgi gösteriyorlar. 42 yıldır Milli Piyango satışı yapan bayiimiz. Bu sene de büyük ikramiye verme umudundayız. Her sene büyük ikramiye mutlaka çıkıyor. İnsanlar bilet alırken ekonomik yönden rahatlamayı, çevresine yardımcı olmayı, yatırım yapmayı, istihdam yaratmayı düşünüyorlar" dedi.
Vatandaşlar da, bu yıl çekilişte şanslarını deneyerek zengin olma hayalleri içerisinde bilet aldıklarını söyledi.
(FS-HD-SO-Y)

31.12.2012 13:11:54 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT