1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Dolu Dolu Kutlanacak

Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Dolu Dolu Kutlanacak

Gaziantepin Düşman İşgalinden Kurtuluşu Dolu Dolu Kutlanacak
A+A-

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 25 Aralık Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümünün etkinliklerle kutlanacağını söyledi. Düzenlenecek olan kurtuluş etkinlikleri hak

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 25 Aralık Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümünün etkinliklerle kutlanacağını söyledi.
Düzenlenecek olan kurtuluş etkinlikleri hakkında bilgi veren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, 25 Aralık'ta etkinliklerin Şahinbey Kültür Merkezi'nde saat 19.00'da Bedirhan Gökçe şiir dinletisi ile başlayacağını belirterek, "Yine okullara arası takım ve ferdi takımların yarıştığı 3. Masa Tenisi Turnuvası etkinliğimiz devam ediyor. Yine Gaziantep doğumlu olup şehit olan tüm şehitlerimizin fotoğraf sergisini Şıhcan Gençlik Merkezi'nde sergileyerek, gezilmesini sağlayacağız. Bu vatanın nasıl kurtulduğunu nasıl insanlarımızın kanlarını canlarını ortaya koyarak şehit olduğunu yeni gelen nesille anlatmak için bu fotoğraf sergimizi önemsiyorum. 24 Aralık'ta Kırkayak parkında düzenlenecek olan programın ardından Şahinbey'in anıt mezarı ve Karayılan'ın mezarları ziyaret edilecek. Böylelikle 25 Aralık'ta Gaziantep'in kurtuluşunun nasıl kazanıldığını tüm gençlerimiz ve halkımızla paylaşmış olacağız. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, yaşayan gazilerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum" dedi.
(MAD-MAD-Y)

21.12.2012 15:21:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT