1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü Valiyi Ziyaret Etti

Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü Valiyi Ziyaret Etti

Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü Valiyi Ziyaret Etti
A+A-

Bolu'da düzenlenen turnuvada Türkiye şampiyonu olan Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü Vali Erdal Ata'yı ziyaret etti. Bolu'nun Mengen ilçesinde düzenlenen Türkiye Hokey Salon Süper Ligi turnuvasında

Bolu'da düzenlenen turnuvada Türkiye şampiyonu olan Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü Vali Erdal Ata'yı ziyaret etti.
Bolu'nun Mengen ilçesinde düzenlenen Türkiye Hokey Salon Süper Ligi turnuvasında şampiyon olan ve 2014 Avrupa Salon Kulüpler Şampiyonasında Türkiye'yi temsil etmeye hak kazanan Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü sporcuları ve yönetim kurulu üyeleri Vali Erdal Ata'yı makamında ziyaret etti.
Gaziantep Polis Gücü Spor Kulübü Başkanı Hilmi Tütüncüler, ekip olarak önemli bir başarıya imza attıklarını belirterek, "10 yıl önce bu takımın temellerini atmıştık. Bu işe başlarken bu kadar başarılı bir ekip olacağımız tahmin edilmiyordu. Ama topluma kazandırdığımız gençlerimiz büyük bir azim göstererek Türkiye Şampiyonu oldular. Şimdi Avrupa'da Türkiye'yi temsil edecekler. Bu süreçte sporun ve sporcunun desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Umarım şampiyonaya gitmek için gerek işadamlarımızdan, gerek siyasetçilerimizden gerekse de bürokratlarımızdan bu konuda destek bekliyoruz. Çünkü bu takım daha öncede Türkiye'yi Avrupa'da temsil ederek önemli başarılarına imza atmıştık. İnşallah şimdi Türkiye'ye şampiyonluk kazandırmak için Avrupa'ya gideceğiz" dedi.
(BB-HD-Y)

12.02.2013 14:28:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT