1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep Gençlik Merkezi Üyesi Öğrenciler Yaşlılar Ve Çocukları Ziyaret Etti

Gaziantep Gençlik Merkezi Üyesi Öğrenciler Yaşlılar Ve Çocukları Ziyaret Etti

Gaziantep Gençlik Merkezi Üyesi Öğrenciler Yaşlılar Ve Çocukları Ziyaret Etti
A+A-

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Gençlik Merkezi Müdürlüğü üyesi öğrenciler yaşlılar ve çocukları ziyaret etti. Kamil Ocak kapalı spor salonunda toplanan çocuklar, Aile ve

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Gençlik Merkezi Müdürlüğü üyesi öğrenciler yaşlılar ve çocukları ziyaret etti.
Kamil Ocak kapalı spor salonunda toplanan çocuklar, Aile ve Sosyal İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Esirgeme Yuvasını, Huzur evi, Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı Güçsüzler yurdu, hastanelere ziyaretler gerçekleştirdi. Öğrenciler ziyarette yaşlılara ve çocuklara lokum ikram ettiler, çiçek verdiler. Gençlik Merkezi Müdürü Bekir Bilen, gençlerin sosyal, kültürel gelişimleri açısında, çevreye daha duyarlı insanlar olması için ziyaretler gerçekleştirdiğini söyledi. Bilen, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürlüğünün kuruluş amaçlarından olan ve 2013 yılı faaliyet programında yer alan geleceğin teminatı olan gençleri her türlü kötü alışkanlıklarından koruyup, vatanını, milletini seven, sağlıklı gençler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak. Hasta olmadan önce sağlığın kıymetini bilmeleri, yarın kendilerinin yaşlanacağını ve yaşlanmadan önce anne, babaların veya büyüklenin kıymetlerini bilmeleri için Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak ziyaretler gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz ziyaret sonrasında Gençlik Merkezi üyelerimize sorduğumda bu ziyaretlerin kendilerini olumlu yönde katkı sağladığını ve gezilmesi gereken yerler olduğunu söylediklerini duyunca yaptığımız ziyaretlerin ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anlamış oldum. Bu ziyarete katkı sunan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Asım Güzelbey, Liseli Çerçi Kundura sahibi Mehmet Çerçi ve Palacı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Abdülcebbar Palıcı teşekkür ederim" dedi.
(FS-ÖK-Y)

28.01.2013 15:54:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT