1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaziantep Canlı Hayatını İyileştirme Derneği Yeni Yönetimini Seçti

Gaziantep Canlı Hayatını İyileştirme Derneği Yeni Yönetimini Seçti

Gaziantep Canlı Hayatını İyileştirme Derneği Yeni Yönetimini Seçti
A+A-

Gaziantep Canlı Hayatını İyileştirme Derneği (CAHİDE) yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçti. Gaziantep'te 2011 yılı Nisan ayında kurulan ve amaçları tüm canlıların huzur içinde yaşama, besl

Gaziantep Canlı Hayatını İyileştirme Derneği (CAHİDE) yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçti.
Gaziantep'te 2011 yılı Nisan ayında kurulan ve amaçları tüm canlıların huzur içinde yaşama, beslenme, barınma ve tıbbi tedavi hakkına sahip olduklarını amaç edinen CAHİDE üyeleri, önceki gün toplanarak yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçti. Buna göre dernek başkanlığına Cengiz Bayram, eş başkanlığa Suzan Gökpınar seçildi. Ayrıca Zerrin Balat, Emel Dirgar, Nesli Çelik ve derneğin Onursal Başkanı Şule Barlık yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendi.
CAHİDE Başkanı Cengiz Bayram yıllardır sokak hayvanlarına, maddi manevi katkılarda bulunan yönetim kurulu başta olmak üzere tüm dernek üyeleriyle birlikte çalışmalara devam etme kararı aldıklarını söyledi. Sahipli sahipsiz tüm hayvanların haklarının korunması açısından Gaziantep'te gönüllü kişiler bulunduğunu ileri süren CAHİDE Başkanı Bayram "Sokak hayvanlarının sorunları vardır ve bu sorunlar ancak yerel idari kurumlar ve gönüllülerin işbirliği içinde çalışması, bilimsel ve akıllı projeler üretmesiyle çözülebilir. Derneğimiz yeniden yapılanırken her türlü işbirliğine de hazırdır. Çünkü tüm dünyada bu çeşit çalışmalarda gönüllüler, yerel yönetimlerle işbirliği yaparlar" diye konuştu.
(HD-Y)

10.12.2012 19:23:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT