1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gazi Ve Gazetecilerin Konutları, 2 Nisan'da Yeniden İhale Edilecek

Gazi Ve Gazetecilerin Konutları, 2 Nisan'da Yeniden İhale Edilecek

Gazi Ve Gazetecilerin Konutları, 2 Nisanda Yeniden İhale Edilecek
A+A-

Malatya'da gazi ve gazetecilere yapılacak olan konutların ilk ihalesi iptal edilirken, ikinci ihalenin 2 Nisan'da yapılacağı bildirildi. Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile Muharip Gaziler Derneği men

Malatya'da gazi ve gazetecilere yapılacak olan konutların ilk ihalesi iptal edilirken, ikinci ihalenin 2 Nisan'da yapılacağı bildirildi.
Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile Muharip Gaziler Derneği mensuplarını konut sahibi yapacak projenin, 24 Ocak'ta yapılan ihalesi iptal edildi.
Malatya Belediyesi tarafından projesi hazırlanarak TOKİ'ye sunulan Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile Muharip Gaziler Derneği mensuplarını konut sahibi yapacak 441 adet konut, 2 adet ticaret merkezi inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme işi, 24 Ocak 2013 tarihinde TOKİ'de ihale edildi. Çok sayıda firmanın katıldığı ihalede ilk sırada AKSAY İnşaat yer almıştı. Ancak TOKİ'de yapılan ihale değerlendirmesinde yapılan itirazlar üzerine, TOKİ, 24 Ocak'ta yapılan ihaleyi iptal etti.
TOKİ'den alınan bilgiye göre, 441 adet konut, 2 adet ticaret merkezi inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme işi, 2 Nisan'da saat 14.30'da yeniden ihale edilecek.
İhale süreci, TOKİ'nin internet sayfasında ihaleler bölümünde yeniden yer aldı.
(NA-SO-Y)

20.02.2013 18:00:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT