1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gazetelerde Meteorolojik Sıkıntı

Gazetelerde Meteorolojik Sıkıntı

Gazetelerde Meteorolojik Sıkıntı
A+A-

Balıkesir'de, meteoroloji tarafından hazırlanan ihbar notu, taranıp bazen pdf bazen de jpeg olarak servis yapılınca basın kuruluşları zorluk çekiyor. Balıkesir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdür

Balıkesir'de, meteoroloji tarafından hazırlanan ihbar notu, taranıp bazen pdf bazen de jpeg olarak servis yapılınca basın kuruluşları zorluk çekiyor.
Balıkesir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından basına gönderilen 'Meteorolojik Uyarı' maillerinin okunamaz durumunda olması tepki çekiyor. Valilik tarafından yerel ve ulusal basın kuruluşlarının mail adreslerine gönderilen meteorolojik uyarı silik yazılardan dolayı okunamıyor. Vatandaşları bilgilendirmek ile yükümlü olan gazeteciler kendilerine gönderilen bilgilendirme maillerinin bilgisayarda taranma yöntemi ile kendilerine ulaştığı için okuyamamaktan yakındı. Birkaç basın mensubunun durumu sözlü ve mail yolu ile Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne bildirdiği ifade edilirken, bu tür önemli bilgilerin daha itinalı, net bir şekilde okunur şekilde hazırlanıp basın kuruluşlarına gönderileceği gelirtildi.
(BD-YU)

15.01.2013 17:24:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT