1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gazeteci-yazarlardan Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a Ziyaret

Gazeteci-yazarlardan Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a Ziyaret

Gazeteci-yazarlardan Belediye Başkanı Ahmet Çakıra Ziyaret
A+A-

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Malatya Belediyesi'nin, Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenlediği panele katılmak üzere Malatya'ya gelen Malatyalı gazeteci-yazarlar Vahap Munya

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Malatya Belediyesi'nin, Malatya Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenlediği panele katılmak üzere Malatya'ya gelen Malatyalı gazeteci-yazarlar Vahap Munyar ile Ahmet Kekeç, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarete Malatya Eğitim Vakfı (MEV) eski başkanı Şaban Taçyıldız, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Kemal Deniz ile bazı gazeteciler de katıldı.
Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Malatya'da yerel basının büyük bir gücü var. Ama bir o kadar da sorunu var. Gelişen teknoloji ile birlikte iletişim her dakika artsa da, yine de sektörlerin problemleri var. Gazeteciler Günü de bu sorunların konuşulduğu, tartışıldığı, çözüm yollarının arandığı günlerden biridir. Bizleri kırmayıp panelimize katılan hemşehrilerime de teşekkür ediyorum" dedi.
Ziyarette Başkan Ahmet Çakır, Yazar Vahap Munyar ile Ahmet Kekeç'e kayısı hediye etti.
(NA-SO-Y)

10.01.2013 16:45:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT