1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gazeteci Haydar Özveren Toprağa Verildi

Gazeteci Haydar Özveren Toprağa Verildi

Gazeteci Haydar Özveren Toprağa Verildi
A+A-

Aydın'ın Sultanhisar ilçesi'nde bir süredir yayın hayatına devam eden Flaş Haber Gazetesi'ni çıkaran ve akşam saatlerinde yaşamını yitiren Gazeteci Haydar Özveren (56) toprağa verildi. Bir süredir

Aydın'ın Sultanhisar ilçesi'nde bir süredir yayın hayatına devam eden Flaş Haber Gazetesi'ni çıkaran ve akşam saatlerinde yaşamını yitiren Gazeteci Haydar Özveren (56) toprağa verildi.
Bir süredir Aydın Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Haydar Özveren'in dün akşam saat 23.00 sıralarında yaşamını yitirdi. Özveren'in ölümü sevenleri ve meslektaşları tarafından üzüntü ile karşılanırken, Flaş Haber gazetesinin 14. yılını kutlamaya hazırlandığı öğrenildi.
Bugün sabah saatlerinde hastane morgundan alınan Haydar Özveren'in naşı önce helallik almak üzere evine getirildi. Daha sonra Sultanhisar ilçe Çarşı Camisine getirilen Özveren'in naşı kılınan cenaze namazının ardından Atça'da toprağa verildi.
Haydar Özveren'in cenaze törenine yakınlarının yanı sıra Sultanhisar Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Sultanhisar Belediye Başkanı Ertegün Ünal, Atça Belediye Başkanı Mustafa Çınar, il genel meclisi üyeleri ve sevenleri katıldı.
(SK-İK)

21.02.2013 13:57:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT