1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 'gazeteci Halkın Aynasıdır'

'gazeteci Halkın Aynasıdır'

gazeteci Halkın Aynasıdır
A+A-

Belediye İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak, çalışan gazetecilerin emeklerinin kutsal olduğunu ve yaşadıkları toplumun aynası olmaları hasebi ile bir günde değil her gün baş tacı olmaları

Belediye İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak, çalışan gazetecilerin emeklerinin kutsal olduğunu ve yaşadıkları toplumun aynası olmaları hasebi ile bir günde değil her gün baş tacı olmaları gerektiğini söyledi.
10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle bir açıklama yapan Belediye İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Şaban Özkaymak, "Günümüzde Gazeteciler bütün problemlerine rağmen zor şartlar altında halkımızı haberdar etmek için çalışıyorlar. Ekonomik şartlar, çalışma koşulları yapılan göreve baktığımız zaman eşdeğer olarak yanından bile geçmiyor. Ulu önder M. Kemal Atatürk 'Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır' derken gazetecilerin önemine işaret ediyor. Öyle ise bizde Onlara gerektiği değeri vermemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Çalışan gazetecilerin başarılarının devamının halkın ve kamuoyunun onlara verdiği değerden geçtiğini vurgulayan Özkaymak, bütün gazetecilere başarılar diledi.
(YE-AÖ-Y)

10.01.2013 15:04:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT