1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. GAZETECİ CAFER KARAKOÇ’UN ACI GÜNÜ

GAZETECİ CAFER KARAKOÇ’UN ACI GÜNÜ

GAZETECİ CAFER KARAKOÇ’UN ACI GÜNÜ
A+A-

Van’da yerel yayın yapan Bölge Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Cafer Karakoç’un babası Yusuf Karakoç (86) hayatını kaybetti.


Van’da günlük olarak yayın yapan Bölge Gazetesi’nin sahibi Cafer Karakoç ile Van Kültür ve Turizm Şube Müdürü Fahreddin Karakoç ve Erciş Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Mehmet Karakoç’un babaları Yusuf Karakoç, sabah saatlerinde hayatı kaybetti. Merhum Karakoç’un cenazesi, Hz. Ömer Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan namazın ardından Akköprü Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine AK Parti eski milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, AK Parti Gürpınar İlçe Başkanı Hayrullah Tanış, işadamı Rıza Yarımbatman, Van’ın sanat, spor, siyaset ve medya camiasından çok sayıda kişi katıldı.

Cenazenin toprağa verilmesinin ardından Karakoç ailesi taziyeleri Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde bulunan Yörük Apartmanı’nda kabul ediyor.

 

WanHaber.com'dan başsağlığı mesajı

 Değerli büyüğümüz, abimiz, meslektaşımız Bölge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Cafer Karakoç'un babası merhum Yusuf Karakoç'un vefat haberini üzüntüyle almış bulunmaktayız. Merhum Yusuf Karakoç'a Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyor, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

WanHaber.com ailesi adına,

Uğur Tunçdemir

 

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT