1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gazeteci Bashar Kadumi İçin Eylem

Gazeteci Bashar Kadumi İçin Eylem

Gazeteci Bashar Kadumi İçin Eylem
A+A-

Suriye konsolosluğu önünde toplanan bir grup gazeteci, 156 gündür Suriye'de esir tutulan gazeteci Bashar Fehmi Kadumi'nin serbest bırakılması için eylem yaptı. Şişli Nişantaşı'nda bulunan Suriye ko

Suriye konsolosluğu önünde toplanan bir grup gazeteci, 156 gündür Suriye'de esir tutulan gazeteci Bashar Fehmi Kadumi'nin serbest bırakılması için eylem yaptı.
Şişli Nişantaşı'nda bulunan Suriye konsolosluğu önünde toplanan gazeteciler, 156 gündür Suriye'de tutulan gazeteci Bashar Fehmi Kadumi'nin serbest bırakılmasını istedi. Eyleme Bashar Fehmi Kadumi'nin eşi Arzu Kadumi, ve gazeteciler katıldı. "Suriye Bashar'ı bize geri ver" sloganları atılan eylemde, Bashar Kadumi'nin posterleri ile pankart şeklinde hazırlanmış 'Basın Kartı' taşındı.
Eylemde açıklama yapan Arzu Kadumi, "156 gündür her hafta burada başarı arıyoruz. Sürekli eylem yapıyoruz ama hiçbir sonuç alamadık. Çok acı ama neyi beklediğimi bilmiyorum. Eşinin hayatta mı, ölmüş mü? Çocuklarıma ne anlatacağım. En acısı da bu. Hükümetin ve CHP'nin niyetlerini ortaya koyması gerekir. Çözüm için niyetlerini göstersinler" dedi.
(AU-YHY-Y)

23.01.2013 00:41:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT