1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 'gazete 13 Gazetesi' 13 Yaşına Girdi

'gazete 13 Gazetesi' 13 Yaşına Girdi

gazete 13 Gazetesi 13 Yaşına Girdi
A+A-

Bitlis ve ilçelerinde haftalık renkli olarak yayımlanan "Gazete 13 Gazetesi", 13 yaşına girdi. Gazete 13'ün 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle yeni bürosunun da açılışı yapıldı. Burada bir konuşma yapa

Bitlis ve ilçelerinde haftalık renkli olarak yayımlanan "Gazete 13 Gazetesi", 13 yaşına girdi.
Gazete 13'ün 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle yeni bürosunun da açılışı yapıldı. Burada bir konuşma yapan Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, yayın hayatına başladığı günden bugüne, yerel basının güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Gazete 13 Gazetesi'nin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıldönümü vesilesiyle tebrik etti.
Gazete 13 Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni Fettah Yeşilyaprak ise, kendilerini en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Bitlis basınında 13 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yeşilyaprak, "Zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, toplum menfaatlerinin en önde gelen savunucusu olduk. Bizlere destek veren okuyucularımıza, bundan sonra da en iyi gazetecilik hizmetini vermek için elimizden gelen her türlü çabayı yılmadan göstereceğiz" dedi.
(HO-MSA-Y)

30.12.2012 11:49:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT