1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gatab İçme Suyu Hattı İle Yangın Tahliye Sistemi Kurdu

Gatab İçme Suyu Hattı İle Yangın Tahliye Sistemi Kurdu

Gatab İçme Suyu Hattı İle Yangın Tahliye Sistemi Kurdu
A+A-

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Kemer ilçesi Kındıl Çeşme mevkine içme ve kullanma suyu hattı ile yangın tahliye sistemi kurdu. Kındıl Çeşme mevkinde yaşayan vat

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Kemer ilçesi Kındıl Çeşme mevkine içme ve kullanma suyu hattı ile yangın tahliye sistemi kurdu.
Kındıl Çeşme mevkinde yaşayan vatandaşların içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılamak için GATAB ekipleri tarafından bölgeye 800 metrelik içme ve kullanma suyu hattı ile yatların bulunduğu barınak için yangın tahliye vanası döşendi.
GATAB Başkanı ve Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras Kemer'in altyapı yatırımına büyük önem verdiklerini belirterek, "Kemer'in sorunsuz bir altyapıya kavuşması için çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza temiz, sağlıklı içme ve kullanma suyu sağlıyoruz. Özellikle yazın vatandaşlarımızın sıklıkla ziyaret ettiği Kındıl Çeşme'de yaptığımız bu çalışmayla bölge halkı ve tatilcilere daha huzurlu bir ortam sağladık. Yatların bulunduğu barınak için de daha güvenli bir sistem kurduk. GATAB olarak hedefimiz altyapısı ve çevresiyle daha yaşanılır bir Kemer kurmak" dedi.
(SK-Y)

31.01.2013 10:22:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT