1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gasp Zanlısı Polis Merkezinde Yakalandı

Gasp Zanlısı Polis Merkezinde Yakalandı

Gasp Zanlısı Polis Merkezinde Yakalandı
A+A-

Samsun'da bir kişi, bıçak zoruyla parasının gasp edilmesi üzerine şikayet için gittiği polis merkezinde başka bir suçtan ifade vermeye gelen genci teşhis edince şikayetçi olup gözaltına aldırdı. Ed

Samsun'da bir kişi, bıçak zoruyla parasının gasp edilmesi üzerine şikayet için gittiği polis merkezinde başka bir suçtan ifade vermeye gelen genci teşhis edince şikayetçi olup gözaltına aldırdı.
Edinilen bilgiye göre, Canik ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçak zoruyla 40 lira parası gasp edilen M.M., şikayet için Irmak Polis Merkezi'ne gitti. M.M., polis merkezinde bir başka suçtan ifade veren M.Ö.'yü (24) teşhis ederek şikayetçi olup gözaltına aldırdı. Yapılan araştırma sonucu M.Ö.'nün A.K.'ya ait otomobile bıçak çekerek durdurduğu ve bıçak zoruyla aracın çekmecesindeki içinde 5 dal sigara bulunan paketi alıp kaçtığı, araç sahibini de "Bir daha bu yoldan geçerken altından aracını da alırım" diye tehdit ettiği ortaya çıktı.
İki ayrı gasp suçundan ifadesi alınan M.Ö., suçlamaları kabul etmedi. Bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edilen M.Ö., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
(MAY-SLH-Y)

27.12.2012 14:21:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT