1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Gaptarım Ve Gapfood Fuarı'nı Bakan Mehdi Eker Açacak

Gaptarım Ve Gapfood Fuarı'nı Bakan Mehdi Eker Açacak

Gaptarım Ve Gapfood Fuarını Bakan Mehdi Eker Açacak
A+A-

Gaziantep'te eş zamanlı olarak 07-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 4. GAPTARIM Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 9.GAPFOOD Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı'nın

Gaziantep'te eş zamanlı olarak 07-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 4. GAPTARIM Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 9.GAPFOOD Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı'nın açılışını, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker yapacak.
Ortadoğu Fuar Merkezi'nde (OFM) düzenlenen fuarlar, Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Ziraat Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Güneydoğu İhracatçılar Birliği ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü işbirliğiyle, Akort Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek. Gaziantep'in yanı sıra, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mersin ve Sakarya'dan firmaların katılacağı fuarlarda 75 firma yer alacak. 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' adlı organizasyonun yapılacağı fuarlar 4 gün boyunca açık kalacak ve 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
(MDC-ÖK-Y)

05.02.2013 12:54:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT