1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaptarım Ve Gapfood Fuarı 7 Şubat'ta Kapılarını Açacak

Gaptarım Ve Gapfood Fuarı 7 Şubat'ta Kapılarını Açacak

Gaptarım Ve Gapfood Fuarı 7 Şubatta Kapılarını Açacak
A+A-

Gaziantep'te eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek 4. GAPTARIM (Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı) ile 9. GAPFOOD (Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı) 07-10 Şubat tarihlerinde kapı

Gaziantep'te eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek 4. GAPTARIM (Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı) ile 9. GAPFOOD (Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı) 07-10 Şubat tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açacak.
Fuarın açılış törenine, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in katılması bekleniyor. Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Ziraat Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Güneydoğu İhracatçılar Birliği ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü işbirliğiyle Akort Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen fuarlara, 75 firma katılacak. Ortadoğu Fuar Merkezi'nde (OFM) 4 gün boyunca açık kalacak ve 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek fuarda, 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor' adlı organizasyon da gerçekleştirilecek. Fuara başta Gaziantep'in yanı sıra; Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mersin ve Sakarya'dan firmalar katılacak. Fuarlarda, tarım makineleri ve ekipmanları ile aksesuarları, traktör ve ekipmanları, biçerdöver, çapa makinesi ve diğer makine üreticileri, iş makineleri, ürün işleme makineleri, ürün ambalajlama, paketleme makineleri, ürün depolama makineleri ve sistemleri, toprak ıslah, drenaj teknolojileri, sulama ekipman ve sistemleri üreticileri, tarım ilaçları ve ilaçlama malzeme ve sistemleri, gübre, organik tarım, peyzaj, sera, ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, sera aydınlatma sistemleri, iklimlendirme ve sera otomasyonu, sera konstrüksiyon ve ekipmanları, çiçek, meyve ve sebze tohumu, bahçe ekipmanları, ekolojik tarım, multi viyol, arıcılık, balıkçılık, tavukçuluk, hayvancılık, kümes hayvanları ve kümes ekipmanları, hayvansal üretim makineleri, toprak ölçüm sistemleri, veterinerlik, ambalaj sanayi üreticileri, soğuk depolama makineleri gibi ürün grupları sergilenecek.
(MDC-SO-Y)

31.01.2013 12:17:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT