1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gaptarım Fuarı

Gaptarım Fuarı

Gaptarım Fuarı
A+A-

Gaziantep'in Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, çiftçileri otobüsle Gaziantep'teki GAPTARIM Fuarı'na taşıdıklarını söyledi. Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, kiraladıkları otobüsle A

Gaziantep'in Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, çiftçileri otobüsle Gaziantep'teki GAPTARIM Fuarı'na taşıdıklarını söyledi.
Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, kiraladıkları otobüsle Arabanlı çiftçileri 4. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM) ve 9. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı'na üç günlük süre içerisinde her gün taşıyacaklarını söyledi. Ziyaretin çiftçiler için çok faydalı olduğunu, üreticilerin tarım sektöründeki yeni teknolojileri tanıma imkanı bulduğunu ifade eden Doğan, oda olarak her açıdan üyelerini desteklemeye çalıştıklarını kaydetti.
Fuarı ziyaret eden üreticilerden İbrahim Özkan, değişik firmaların tarımla ilgili ürettiği yeni araç ve gereçler hakkında bilgi aldıklarını ve yeni tarım makinesi modellerini tanıma fırsatı bulduklarını belirtti. Özkan, kendilerine bu imkanı sunduğu için Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan'a teşekkür etti.
(AI-HO-Y)

08.02.2013 12:16:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT