1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gamek Öğrencileri 'sinema Günleri'nde Buluştu

Gamek Öğrencileri 'sinema Günleri'nde Buluştu

Gamek Öğrencileri sinema Günlerinde Buluştu
A+A-

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK), kursiyerlerini 'Sinema Günleri'nde buluşturdu. Nakıbali Sineması'nda düzenlenen 'Sinema Günleri'ne; Cumhuriyet Gençlik ve K

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK), kursiyerlerini 'Sinema Günleri'nde buluşturdu.
Nakıbali Sineması'nda düzenlenen 'Sinema Günleri'ne; Cumhuriyet Gençlik ve Kültür Merkezi, Şehit Üsteğmen Hakan Özcan Gençlik ve Kültür Merkezi, Perilikaya, Bekirbey, Kurbanbaba, Hacıbaba ve Gazikent El Beceri Kursları'nda eğitim gören kursiyerler katıldı. Nakıbali Sineması'nda düzenlenen etkinlikte öğrenciler, Fahriye Evcen ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı "Evim Sensin" filmine yoğun ilgi gösterdi.
GAMEK Genel Koordinatörü Ramazan Dündar, GAMEK'in öğrencilerin sosyal yaşamlarına katkı sunmak adına birçok faaliyet düzenlediğini belirterek, "Öğrenmenin yalnızca dersliklerde olmayacağına inanan yönetimimizle birlikte öğrencilerimizi hayatın her alanına hazırlamak için gezi, konferans, sergi, film gösterimi gibi pek çok alanda faaliyetler düzenliyoruz. Öğrencilerimizin sosyal yaşamlarına katkıda bulunmak için düzenlenen programlarda onların güncel yaşamı takip eden, çevrelerine duyarlı bireyler olmaları için çaba gösteriyoruz. Bu amaçla düzenlenen etkinliklerle öğrencilerin yaşama daha iyi adapte olmaları hedefleniyor" diye konuştu.
(HD-SO-Y)

09.01.2013 17:51:29 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT